WOŚP i Socjomania – wspólne szkolenie

0

WOŚP i Socjomania współpracują ze sobą od dawna – pierwsze nasze wspólne szkolenie odbyło się już 5 lat temu! W tym roku postanowiliśmy wrócić do tego pomysłu i po raz kolejny trenerzy z Krakowa przyjechali do Uniwersytetu WOŚP, by szkolić grupy wolontariuszy pracujących z nami na stałe przy Finałach WOŚP i Przystankach Woodstock – Redakcji Internetowej, Biura Prasowego i Kręcioły.

Zobaczcie jak było!

 

Rozmawialiśmy o nowościach w social media, zarządzaniu projektami, o tym jak sprawić, by nasza komunikacja wciąż była na najwyższym poziomie. Pierwsze efekty w postaci tekstów na DSI mogliście już sprawdzić, np. 8 prostych rad jak zwiększyć zasięg na Facebooku. My zaś podzieliliśmy się swoją wiedzą w zakresie budowania zespołu i udzielania pierwszej pomocy.

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję – do zobaczenia już niedługo!

foto: Łukasz Widziszowski

 

 

 

 

Share.

About Author

Karolina Rojek

Pracuję w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zajmuję się działaniami wideo (produkcja, vlog Jurka Owsiaka, promocja) i transmisjami live (Finał WOŚP, Przystanek Woodstock, konferencje prasowe). W SiemaShopie - internetowym sklepie Fundacji - kieruję e-marketingiem. Od 2007 r. związana z działaniami internetowymi WOŚP. Wraz zespołem laureatka PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji”.

Leave A Reply