Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
„Wolontariat? Gram w to! Grywalizacja w szkole i trzecim sektorze”.

Szukacie nowych, innowacyjnych form działania dla swojej organizacji? Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na konferencję „Wolontariat? Gram w to! Grywalizacja w szkole i trzecim sektorze”.

Konferencja odbędzie się 24 października w godzinach 10:00 – 15:00 w Śląskim Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach (Sala Kolumnowa). Zgłoszenia przyjmujemy do 21 października.

Grywalzacja to przeniesienie mechanizmów znanych z gier do realnego świata, aby zmienić ludzkie zachowania. Jest  coraz popularniejsza w biznesie  – stosują ją m.in. takie firmy jak Microsoft, Starbucks czy Honda. W działalności społecznej w naszym kraju popularyzuje ją Fundacja Orange. Dlaczego warto się nią zainteresować? Grywalizacja to innowacyjna metoda, która pozwoli osiągnąć zupełnie nowe rezultaty w angażowaniu beneficjentów czy wolontariuszy.

 

Konferencja przybierze formę wykłądowo-warsztatową. Każdy z uczestników będzie miał możliwość przygotowania własnej, prostej gry. Sprawdź co będzie się działo :)

 

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Wolontariat? Gram w to!” realizowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu w partnerstwie z Islandzkim Czerwonym Krzyżem, w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.