Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Strefa Inter@kcji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mowy nienawiści i szukasz inspiracji do bycia aktywistą/ką on-line, lubisz działać z innymi, a także chcesz udoskonalić swoje pomysły zgłoś się na ogólnopolski Kongres „Strefa Inter@kcji”!  W kongresie weźmie udział ponad 200 młodych aktywistów i liderów              w wieku 16-30 lat z całej Polski, którzy zdobędą wiedzę i umiejętności, jak skutecznie przeciwdziałać mowie nienawiści w Internecie. Kongres odbędzie się  7-8 listopada w Warszawie.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.Organizatorzy pokrywają koszty wyżywienia podczas Kongresu,  a dla uczestników spoza Warszawy także zakwaterowanie w hotelu IBIS Stare Miasto (w pok. 2 os.) oraz część lub całość kosztów podróży (w zależności od ilości zgłoszonych osób). Dla uczestników, którzy wezmą  udział w całym Kongresie, przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.

Udział w kongresie zwiększa twoje szanse na wygrana w konkursie Fundacji Humanity in Action Polska!  „Obraz i słowo kontra hejt” Lubisz kreatywne wyzwania? Masz pomysł, jak reagować na nienawistne komentarze w Internecie? Chcesz inspirować innych, by nie byli bierni wobec nienawiści? Zgłoś swój pomysł do 30 listopada na: obraz /mem /mural /wzór tatuażu lub słowo/ hasło /tweeta  w konkursie Humanityin Action Polska. Przyłącz się do nas w tworzeniu cyberprzestrzeni wolnej od hejtu!

Więcej informacji można uzyskać: 

kontakt mailowy z Organizatorami : kongres@strefainterakcji.pl,
stronę internetową : http://www.strefainterakcji.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/events/710158079075577/

 

Źródło: informacja prasowa

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.