Vlog Jurka Owsiaka od kuchni – wywiad dla Blogi Firmowe.com

0

Podczas ostatniego konkursu Blog Firmowy Roku organizowanego przez blogifirmowe.com udało nam się zająć trzecie miejsce w kategorii „blogi profesjonalne”. Wprawdzie vlog Jurka Owsiaka na Kręciole to vlog właśnie i z blogiem pisanym ma niewiele wspólnego, to jednak nasze codzienne działania zostały docenione, za co bardzo dziękujemy. Więcej o samym plebiscycie i konferencji przeczytacie tu: http://kreciola.tv/news/show/1521

 

Jak pisze Dominik Kaznowski:

Video blog Jurka Owsiaka (kręcioła.tv) jest jednym z niewielu w Polsce naprawdę profesjonalnych blogów organizacji pozarządowych – czy może lepiej powiedzieć – społecznych. Do tego – jest video blogiem. I to bardzo dobrym. Potwierdzają to wysokie pozycje zajmowane przez blog w konkursie BLOG FIRMOWY ROKU. Były to dla nas wystarczające powody, aby poprosić ekipę kręcioła.tv o podzielenie się z nami „kuchnią” tworzenia ich bloga.

 

Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem i myślicie o podobnych rozwiązaniach w swojej organizacji – posłuchajcie koniecznie. W razie pytań – chętnie na wszystkie odpowiem. A teraz kawka, ciastko i 40 minut informacji :)

Niżej znajdziecie playlistę ze wszystkimi… 11 odcinkami rozmowy.

Share.

About Author

Karolina Rojek

Pracuję w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zajmuję się działaniami wideo (produkcja, vlog Jurka Owsiaka, promocja) i transmisjami live (Finał WOŚP, Przystanek Woodstock, konferencje prasowe). W SiemaShopie - internetowym sklepie Fundacji - kieruję e-marketingiem. Od 2007 r. związana z działaniami internetowymi WOŚP. Wraz zespołem laureatka PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji”.

Leave A Reply