Ruszyła zbiórka pieniędzy na pierwszą aplikację dla NGO

0

Każdy z nas doskonale wie jak wygląda dzień w NGO – dużo zadań, mało czasu i optymalizacja kosztów. Wiemy też, ile nadgodzin można spędzić w pracy… i jak często są potrzebne narzędzia do pracy, na które nie ma pieniędzy… W odpowiedzi na ten problemy powstała idea PandaLajka – aplikacji skierowanej do organizacji pozarządowych. Now! Go Online jest partnerem tej aplikacji.  

Dzisiaj ruszyła zbiórka pieniędzy, które mają pomóc w powstaniu aplikacji. Ufając w solidarność III sektora twórcy narzędzia postawili wszystko na jedną kartę – tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu uda Nam się dokończyć ten projekt dla Nas wszystkich.

Już teraz możesz wesprzeć powstanie aplikacji za pomocą zbiórki na stronie www.wspieram.to/pandalajka

Share.

About Author

Anna Jadwiga Orzech

Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych - Dobra Strona Internetu. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze kilka lat temu zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne. W wolnych chwilach pisuje bloga internetwsluzbie.pl na temat dobrego oblicza Internetu. Z wykształcenia i zamiłowania filozofka i socjolożka.

Leave A Reply