Ruszyła rekrutacja na szkolenia z nowych technologii dla NGO’sów!

0

 

Z początkiem września rozpoczął się nabór na szkolenia z praktycznego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych dedykowane dla organizacji pozarządowych działających w małych miejscowościach (do 50 tys. mieszańców). Ich głównym celem będzie nauka konkretnych narzędzi  ICT oraz tworzenie planów i strategii wykorzystania technologii w organizacji. Organizowane w dwóch turach warsztaty odbędą się w Warszawie, w terminach 21-23 października oraz 4-6 listopada. Organizatorzy zapewnią nocleg, wyżywienie, a także zwrot kosztów podróży do stolicy. Organizacje, które wezmą udział w szkoleniach będą mogły także starać się o pozyskanie grantów w wysokości 4000 złotych na zakup sprzętu lub usług IT.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniach przyjmowane będą do 30 września za pomocą formularza zgłoszeniowego. Rozstrzygnięcie naboru odbędzie się 7 października, a jego wyniki pojawią się na blogu strony technologielokalnie.pl.

Szkolenia organizowane są w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Nowe Technologie Lokalnie”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Share.

About Author

Nowe Technologie Lokalnie

Nowe Technologie Lokalnie to inicjatywa Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności adresowana do organizacji non-profit, fundacji, stowarzyszeń, lokalnych grup bez względu na ich wielkość czy profil działalności. W sposób szczególny chcemy wspierać organizacje z małych miejscowości. Program realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Leave A Reply