Przystanek Internet – do zobaczenia na Slot Art Festival

0

W tym roku po raz pierwszy spotkacie nas na Slot Art Festival. Zapraszamy Was na nasze warsztaty na temat wykorzystywania mediów społecznościowych, spotkania i transmisje live, a także na stoisko na którym będziemy promować Internet w działaniach społecznych oraz wolontariat w ramach Pokojowego Patrolu.

 

Warsztaty

Przystanek Internet
06.07-09.07, tura 2, miejsce G9, 20 osób, poziom 1 (otwarty/podstawowy) 
W jaki sposób możesz zaprezentować swoje działania w Internecie i jakie korzyści możesz dzięki temu odnieść? Chcesz, aby Facebook, Twitter, Snapchat, Periscope, Instagram i Youtube nie miały przed Tobą tajemnic? Zapraszamy! Na warsztatach przybliżymy potencjał różnych miejsc w Internecie i pomożemy odnaleźć się w nich.

Wydarzenia

SPAM – subiektywny przegląd aplikacji mobilnych
Środa, 06.07, godz. 11.00, G3
Coraz więcej twórców różnego typu oprogramowania stawia przed sobą wyzwanie, żeby ich produkt zmienił świat na lepsze. Zapraszamy Was na przegląd aplikacji mobilnych, które warto poznać i którymi warto zainspirować się w swoich działaniach społecznych. Zachęcimy Was także do poznania naszej aplikacji „Uczymy Ratować” i sprawdzenia zdobytej wiedzy – bezpośrednio na fantomie.

Spotkanie Bądź live!
Od czwartku (07.07) do soboty (09.07), godz. 11.00, G3
Czym jest dla Ciebie spotkanie? Przyjdź na wydarzenie DSI i Pokojowego Patrolu, poznaj lepiej narzędzia do life streamingu i podziel się ze światem swoją historią na temat spotkania. W czasie wydarzeń wspólnie przygotujemy kreatywne transmisje: 7 lipca – Periscope, 8 lipca – Snapchat, 9 lipca – Facebook Live.

 

 

Share.

About Author

Anna Jadwiga Orzech

Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych - Dobra Strona Internetu. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze kilka lat temu zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne. W wolnych chwilach pisuje bloga internetwsluzbie.pl na temat dobrego oblicza Internetu. Z wykształcenia i zamiłowania filozofka i socjolożka.

Leave A Reply