Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
KręciołaTV na drugim miejscu w rankingu wyświetleń portali internetowych – raport Sotrender

Jakie treści w danym miesiącu najchętniej oglądaliśmy na YouTube? Z odpowiedzią na to pytanie spieszy kolejny raport YouTube Trends Sotrendera, w którym KręciołaTV występuje dwa razy, a WOŚP pojawia się w swojej kategorii kilkukrotnie.

Pojawiamy się jako Kręcioła w dwóch zestawieniach dotyczących portali internetowych obecnych na YouTube. W ilości subskrybcji zajmujemy miejsce 9 z ilością 73 873 (przyrost 5%), natomiast w ilości wyświetleń plasujemy się na miejscu drugim z liczbą 4 622 624 wyświetleń (przyrost 7%). Ogromnie Wam dziękujemy, bo to przecież Wasza zasługa, że jesteśmy w takich rankingach.

 

 

W kategorii NGO z kanałem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy też możemy się pochwalić wspaniałymi wynikami – dzięki Wam za to! Na tym kanale planujemy niedługo małą rewolucję, ale jeszcze ciii. Obserwujcie!

 

 

Kategorii w raporcie jest bardzo dużo, sprawdźcie, może któraś będzie dla Was szczególnie interesująca. Dla nas najciekawsze to najchętniej oglądane treści, gdzie króluje TVN (ponad 137 mln wyświetleń, prawie milion subskrybcji) i najpopularniejsza marka, którą okazała się wytwórnia StepRecords (prawie 2,5 mln subskrybentów, ponad 43 mln wyświetleń).

Kręcioła zajmuje się dwoma kanałami na YouTube – KręciołaTV i WOŚP. Wciąż pracujemy nad ich ulepszaniem i ogromnie cieszą nas widoczne efekty tej pracy. Jeśli jeszcze nas nie subskrybujecie – dziś jest dobry moment, żeby to zmienić.

Dzięki, że jesteście i oglądacie!

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.