Jak nagrać film na Facebooka, jak zacząć działać na YouTube? Karol Jurga i Karol Paciorek, Social Media Convent 2016

0

Byliśmy na Social Media Convent w Gdańsku

Informowaliśmy Was już o tym, że byliśmy na konferencji Social Media Convent w Gdańsku. Już dziś gorąco polecamy Wam przyszłoroczną edycję. A dlaczego? Przede wszystkim ze względu na świetnych prelegentów, których najpierw trzeba (!) posłuchać podczas prelekcji (były bardzo ciekawe tematy!), a później porozmawiać, dopytać o szczegóły, rozwinąć wątki.

 

W tym roku na SMC było zaledwie kilka organizacji pozarządowych, dlatego te wszystkie dodatkowe pytania postanowiliśmy zadać z naszą kamerą i opublikować na Dobrej Stronie Internetu. Mamy dla Was sporo smakowitych kąsków – wiedza o wideo, narzędziach, kryzysie czy organizacjach pozarządowych w social media.

 

Temat: wideo – jak robić filmy, które pokocha Facebook?

Na pierwszy ogień wrzucamy wideo. O nim opowiedzą Karol Jurga (Agora S.A.) oraz Karol Paciorek (Kto Wie Ten Wie). Posłuchajcie!

Dowiecie się między innymi:

O czym pamiętać, kiedy chcemy wrzucić film do mediów społecznościowych?

Jak organizacja pozarządowa może współpracować z YouTuberami?

Jak organizacja pozarządowa może zaistnieć na YouTube? Od czego zacząć?

 


 

Share.

About Author

Karolina Rojek

Pracuję w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zajmuję się działaniami wideo (produkcja, vlog Jurka Owsiaka, promocja) i transmisjami live (Finał WOŚP, Przystanek Woodstock, konferencje prasowe). W SiemaShopie - internetowym sklepie Fundacji - kieruję e-marketingiem. Od 2007 r. związana z działaniami internetowymi WOŚP. Wraz zespołem laureatka PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji”.

Leave A Reply