Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
FaniMani.pl – daj się znaleźć wspierającym

Wyobraź sobie, że ktoś kupuje przez Internet książkę, grę komputerową, zabawkę dla dziecka albo ubrania, a część wydanych przez niego pieniędzy trafia do organizacji, w której działasz. W dodatku Ty nic za to nie płacisz. Ciekawe? Właśnie tak działa serwis FaniMani.pl. Też możesz z niego korzystać!

Fundacje, stowarzyszenia, szkoły, schroniska dla zwierząt i wiele innych – łącznie już ponad 700 organizacji zupełnie bezpłatnie zdobywa pieniądze na swoje działania dzięki FaniMani.pl. Ich liczba cały czas się powiększa, bo przyłączyć może się każdy, kto ma ważne cele i potrzebuje środków na ich realizację – wystarczy się zarejestrować. To, ile funduszy uda się w ten sposób zebrać, zależy przede wszystkim od aktywności samych organizacji. Dlatego też na FaniMani.pl znajdziesz materiały informacyjne, w których podpowiadamy, jak nagłośnić to, że można wspierać realizację Waszych działań korzystając z FaniMani.pl. Możesz również bezpłatnie pobrać gotowe do druku wzory plakatów i ulotek, a także grafiki do wykorzystania w mediach społecznościowych czy na stronie internetowej.

Również pomaganie przez FaniMani.pl nie wymaga wielkiego wysiłku. Wystarczy zacząć e-zakupy od wejścia na platformę, wybrać jeden z ponad 500 sklepów, wskazać organizację, którą chce się wspierać, a następnie kontynuować kupowanie tak, jak zwykle. Za wybrane przedmioty nie płaci się więcej, bo to sklepy przekazują część swoich zysków na rzecz organizacji. By korzystanie z serwisu maksymalnie uprościć, cały czas wprowadzamy kolejne ulepszenia. Jedną z ostatnich nowości są dostępne na FaniMani.pl wyszukiwarki pozwalające na szybkie odnalezienie przez kupującego wybranej organizacji, a także określonego produktu w jednym z e-sklepów.

Obejrzyj także krótki film animowany, który w przyjazny sposób prezentuje jak korzystać z serwisu FaniMani.pl:


Zarejestruj swoją organizację już dziś i poinformuj o tym kolejnych wspierających! Trzymamy za Ciebie kciuki!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.