Co ma wspólnego promocja czytelnictwa i viral? LABiB zaprasza do Nice Book Challenge!

0

Pamiętacie Ice Bucket Challenge, które ogarnęło niemal cały świat? Pora na kolejne wyzwanie, w którym najważniejsze jest słowo, lektura i czytelnik. Nice Book Challenge czyli wyzwanie do czytania!

Bibliotekarze z sieci LABiB zostali nominowani przez Miejską Biblioteką Publiczną w Świeciu, która jest pomysłodawcą akcji, i wyzwanie podjęli. Jako pierwsza czyta Terrego Pratchetta (!) – Marta Kostecka. A nominuje: Jacka Królikowskiego z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, , Macieja Rynarzewskiego związanego z portalem Pulowerek.pl i Karola Baranowskiego – bibliotekarza Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, znanego w meandrach Internetu jako Charlie Librarian.

Czy panowie podejmą czytelnicze wyzwanie? Co przeczytają i kogo nominują? Czytelnicze emocje przed nami, a póki co odsyłamy do labibowego filmiku i zapraszamy na portal labib.pl

Do…zaczytania!

Share.

About Author

LABiB

LABiB - liderski program stworzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego aby wspierać i rozwijać potencjał bibliotekarzy. LABiB to ludzie, dla których biblioteka to miejsce szczególne. Dostrzegają jej potencjał i chcą go wykorzystać. Działają, mają pomysły, realizują projekty. LABiB to specjalna platforma internetowa stworzona z myślą o bibliotekarzach, przedstawicielach organizacji pozarządowych i wszystkich, którzy działają w środowiskach lokalnych i chcą dzielić się wiedzą, zbierać doświadczenia i pomnażać pomysły. To możliwość poznania nowych narzędzi i technologii oraz sprawdzonych metod pracy. Przestrzeń spotkań, poszukiwania rozwiązań i wspólnych eksperymentów.

Leave A Reply