DSI na Woodstocku – sobota

0

Dzisiaj odbył się kolejny i niestety ostatni już dzień warsztatów na wzgórzu ASP. Jednym z miejsc, w których można było uczestniczyć w zajęciach, warsztatach i debatach był namiot KRĘCIOŁA.TV i DOBRA STRONA INTERNETU...Dziś rozpoczęliśmy dzień od warsztatów z niezwykle pozytywnymi dziewczynami, czyli z Ewą Salamon i Iloną Patro. Opowiadały nam o tym, jak wykorzystywać znajomych z sieci do realizacji marzeń. Posłuchaliśmy  jakie mity krążą wokół internetowych znajomości i jak mogą nam one pomóc w życiu. Były dyskusje, relacje, wymienianie się wrażeniami. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Roberta Majera i Emilię Olejnik powinni poznać wszyscy, którzy pracują w organizacjach pozarządowych. To właśnie oni z ekipą stworzyli aplikację Pandalajka dla trzeciego sektora. Będzie to innowacyjne narzędzie do zarządzania komunikacją w mediach społecznościowych. Emilia z Robertem opowiedzieli nam jak wyglądały przygotowania do projektu, podział pracy, zbieranie funduszy, wykorzystanie platformy www.wspieram.to i promocja projektu w sieci. Te informacje bardzo pomogly wszystkim, którzy działają w różnych organizacjach pozarządowych i chcieliby działać mocniej w Internecie.

Tylu ludzi jeszcze ten namiot nie widział. Chyba wszyscy Woodstockowicze z ASP zgromadzili się w namiocie „Dobrej Strony Internetu & KreciołaTV” aby posłuchać jego opowieści ze świata. Ponad 400 dni w podróży, kilkanaście odwiedzonych krajów, wędrówka po Indiach, kilka tygodni w Maroku, oj, jest o czym posłuchać…Jeśli szukacie inspiracji, potrzebujecie motywacji, aby ruszyć w drogę – musicie wpaść go posłuchać! O tym jak ruszyć, jak przemieszczać się bez pieniędzy, jak dorobić, jak znaleźć nocleg w kompletnie obcym miejscu?  Bo przecież wszystko jest możliwe!
(Loki)

Share.

About Author

Weronika Dzido

Od 2010 związana z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariuszka Pokojowego Patrolu – grupy osób, które przez cały rok wspierają działania Fundacji. Instruktorka pierwszej pomocy w programie RUR i w czasie szkoleń organizowanych przez WOŚP. Od 2012 współpracuje z Centrum Prasowym i Redakcją Internetową, w której w czasie Przystanku Woodstock i styczniowych Finałów odpowiedzialna jest za redakcję strony głównej www.wosp.org.pl oraz godne zaprezentowanie partnerów i sponsorów, bez których działania Fundacji byłby niemożliwe. Współpracuje z projektem dla sektora trzeciego – Now! Go Online. Na co dzień zakochana w górach przewodniczka psa poszukiwawczego, próbująca opanować bilokację.

Leave A Reply