DSI na Woodstocku – środa

0

 

Mamy dla Was relację z warsztatów, które odbyły się dzisiaj w namiocie KRĘCIOŁA TV i DOBRA STRONA INTERNETU. Namiot ten prowadzą nasi wolontariusze z Pokojowego Patrolu i to oni opisali dzisiejsze zajęcia. Harmonogram warsztatów, które będą odbędą się przez następne dni możecie znaleźć na naszej stronie.

Warsztaty w namiocie „Dobra Strona Internetu & Krecioła TV” ruszyły! Na pierwszy ogień poszedł Michał Czyżewski z Fundacji Panoptykon, który poprowadził zajęcia na temat narzędzi potrzebnych do zachowania prywatności w sieci.

Zapraszamy do nas wszystkich Woodstockowiczów! Mamy cień, gadżety i ciekawe zajęcia! Każdy na pewno znajdzie wśród nich temat, który go zaciekawi. Działamy codziennie od 10:00.

(Loki)

 

Niby wolne oprogramowanie ale my tu mamy pokaz szybkiego hakowania. Rewelacyjne warsztaty pełne śmiechu i informacji o programach, sieci, otwartych oprogramowaniach i o tym, ile możemy zrobić razem jako internauci i zupełnie za darmo. Niesamowity prowadzący, aż chce się słuchać! Pozdrawiamy ogromnie Ryśka i Fundację Wolnego i Otwartego Oprogramowania.

(Beti)
Właśnie trwają u nas warsztaty z drukowania 3D. Michał z Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania opowiada nam jak działa drukowanie 3D i o tym, że można w ten sposób wytworzyć niemal wszystko. Możemy też obejrzeć różne wydrukowane przedmioty. A zaraz będziemy próbować coś wydrukować! :)

(Loki)

Share.

About Author

Weronika Dzido

Od 2010 związana z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariuszka Pokojowego Patrolu – grupy osób, które przez cały rok wspierają działania Fundacji. Instruktorka pierwszej pomocy w programie RUR i w czasie szkoleń organizowanych przez WOŚP. Od 2012 współpracuje z Centrum Prasowym i Redakcją Internetową, w której w czasie Przystanku Woodstock i styczniowych Finałów odpowiedzialna jest za redakcję strony głównej www.wosp.org.pl oraz godne zaprezentowanie partnerów i sponsorów, bez których działania Fundacji byłby niemożliwe. Współpracuje z projektem dla sektora trzeciego – Now! Go Online. Na co dzień zakochana w górach przewodniczka psa poszukiwawczego, próbująca opanować bilokację.

Leave A Reply