Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych

 

Mamy dla Was relację z warsztatów, które odbyły się dzisiaj w namiocie KRĘCIOŁA TV i DOBRA STRONA INTERNETU. Namiot ten prowadzą nasi wolontariusze z Pokojowego Patrolu i to oni opisali dzisiejsze zajęcia. Harmonogram warsztatów, które będą odbędą się przez następne dni możecie znaleźć na naszej stronie.

Warsztaty w namiocie „Dobra Strona Internetu & Krecioła TV” ruszyły! Na pierwszy ogień poszedł Michał Czyżewski z Fundacji Panoptykon, który poprowadził zajęcia na temat narzędzi potrzebnych do zachowania prywatności w sieci.

Zapraszamy do nas wszystkich Woodstockowiczów! Mamy cień, gadżety i ciekawe zajęcia! Każdy na pewno znajdzie wśród nich temat, który go zaciekawi. Działamy codziennie od 10:00.

(Loki)

 

Niby wolne oprogramowanie ale my tu mamy pokaz szybkiego hakowania. Rewelacyjne warsztaty pełne śmiechu i informacji o programach, sieci, otwartych oprogramowaniach i o tym, ile możemy zrobić razem jako internauci i zupełnie za darmo. Niesamowity prowadzący, aż chce się słuchać! Pozdrawiamy ogromnie Ryśka i Fundację Wolnego i Otwartego Oprogramowania.

(Beti)
Właśnie trwają u nas warsztaty z drukowania 3D. Michał z Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania opowiada nam jak działa drukowanie 3D i o tym, że można w ten sposób wytworzyć niemal wszystko. Możemy też obejrzeć różne wydrukowane przedmioty. A zaraz będziemy próbować coś wydrukować! :)

(Loki)

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.