Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
My na Woodstocku – Wasze wrażenia

Za nami Przystanek Woodstock   i mnóstwo wspaniałych przeżyć, których byliśmy świadkami i uczestnikami. Tę niesamowitą energię dodawaliście nam i Wy swoimi internetowymi wpisami. Postanowiliśmy zebrać je tutaj i pochwalić się Wam trochę!

 

Namiot warsztatowy Kręcioła TV i Dobra Strona Internetu

Post użytkownika Maciek Budzich.

Woodstock to nie tylko muzyka i pole – Ilona Patro 

To szereg warsztatów, prelekcji, debat, był też spektakl teatralny. Gdybym wiedziała, że będzie taki wybór przyjechałabym wcześniej. Z jednej strony warsztaty organizowane przez „Now Go Online”pod hasłem „Miłość Przyjaźń Internet”, z drugiej warsztaty gitarowe, duchowe, dredowe, prawne, filmowe, ceramiczne, jedzeniowe, doradztwa zawodowego. Uczta dla umysłu i ducha.

Post użytkownika PandaLajka.

Post użytkownika Edwin Zasada.

Łukasz Gołacki (Włóczykij.TV) napisał: 

 

Miałem zaszczyt być gościem Woodstocku i poopowiadać trochę o mojej podróży. Chciałem pogadać więcej o blogach i internecie ale nie wyszło, więc przepraszam wszystkich, którzy liczyli na te tematy. Byłem kolejny raz w szoku jak wiele osób przyszło do namiotu KręciołaTV aby mnie posłuchać! Dziękuję za to, że poświęciliście mi godzinę swojego życia! Dzięki za każde dobre słowo, każdą 5ke i każde przytulenie! Bardzo wiele to dla mnie znaczy!

BTW. Wielka piątka dla młodzieńca, który przed moim wystąpieniem powiedział do mnie:
~ To Ty jesteś tym szalonym hipisem, który będzie zaraz występował?

Post użytkownika PandaLajka.

Post użytkownika Edwin Zasada.

Nasze działania w internecie

Post użytkownika Maciek Budzich.

Jacy organizatorzy taki Festiwal – Ilona Patro

Jestem pełna podziwu dla całej logistyki i ekipy organizującej Woodstock. Ogarnąć kilkaset tysięcy wolnych ludzi, artystów, partnerów, nagłośnienie, catering, bezpieczeństwo to nie lada sztuka. Co więcej – organizatorzy mimo natłoku obowiązków mieli czas zatrzymać się porozmawiać, zapytać co słychać, doradzić.

Spędziłam trochę czasu w namiocie prasowym. Uśmiechnięci, nakręceni pozytywną energią, zorganizowani, uczynni, rozmowni ludzie – mimo, że większość z nich nie spała od dwóch dni. Nie słyszałam słowa narzekania z ich strony. Coś pięknego.

Był z nami też Andrzej Tucholski z JestKultura

Ekipa pracująca w WOŚPie / Kręciole / przy organizacji Woodstocka i dookoła tych projektów to współcześnie jedni z moich największych idoli. Młodzi, sprytni i nieziemsko zaradni ludzie własnoręcznie pchają do przodu wydarzenia o skali, która często przerosłaby kilkusetosobowe zespoły. A jest ich kilkudziesięciu w najliczniejszych chwilach.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.