Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Darmowe narzędzia IT w projektach społecznych – zapraszamy na webinarium!

26 listopada 2014 r. o godzinie 18.00 odbędzie się webinarium pt. „Darmowe narzędzia IT w projektach społecznych”. Webinarium, organizowane przez sieć bibliotekarzy LABiB, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, jest jednym z internetowych spotkań poświęconych nowym technologiom i narzędziom. Webinaria są częścią cyfrowego miesiąca z LABIBem „Get IT” – na portalu labib.pl.

Podczas webinarium dowiemy się w jaki sposób wykorzystać darmowe narzędzia IT do zarządzania projektami. Sprawdzimy jak media społecznościowe oraz narzędzia do zarządzania zespołami i kontaktami i zadaniami mogą usprawnić projektową pracę.

PREZENTUJE
Kamila Sidor – przedsiębiorca społeczny, współtwórczyni i CEO międzynarodowej społeczności kobiet w IT – Geek Girls Carrots (geekgirlscarrots.pl). Inwestor w startupie technologicznym Motivapps, współorganizatorka pierwszego Startup Weekendu w Polsce.
W 2014 roku została wybrana do grona 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska” oraz znalazła się na liście liderów Europy Środkowo-Wschodniej New Europe 100.

LABiB

PROWADZI
Dorota Kostowska – główna specjalistka ds. szkoleń, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Kliknij w poniższy link do formularza rejestracyjnego – wystarczy wpisać w nim imię, nazwisko i adres mailowy. Zaraz po rejestracji, na wskazany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie udziału w webinarium, w którym znajdziesz przycisk „Dołącz”.
https://frsi.clickmeeting.com/LABiB

26 listopada wystarczy wiadomość po prostu otworzyć, kliknąć w przycisk i dołączyć do spotkania! Do udziału w webinariach zapraszamy wszystkich chętnych pracowników bibliotek, ale nie tylko – tematyka jest na tyle szeroka, że zainteresuje wszystkie osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu IT.

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.