Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Bitspiration Festival już w poniedziałek!

Scenarzysta Silicon Valley, speed-dating z inwestorami oraz Female Founders – Bitspiration Festival już w poniedziałek!

Największy, alternatywny festiwal startupów Europy Wschodniej jest coraz bliżej, a atrakcji nie brakuje. Jeśli szukasz kontaktów z mediami, inwestycji, wartościowych kontaktów lub wiedzy, jak uruchomić, rozkręcić i wypromować swój startup – masz ostatnią szansę na dołączenie do grona uczestników Bitspiration.

Założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy technologiczni, instytucje publiczne, studenci i aniołowie biznesu. To tylko część długiej listy uczestników, którzy 6-7 czerwca tworzyć będą najbardziej wyjątkowy festiwal startupowy w tej części Europy. Do tej pory w Bitspiration udział brały takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie!

_09A3524

Dlaczego warto?

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia atrakcji nie brakuje, a sama agenda jest niezwykle ciekawa – otwiera ją dziennikarz technologiczny, pisarz i scenarzysta Silicon Valley: Dan Lyons! Dan jest również autorem bijącego rekordy popularności bestselleru Disrupted: My misadventure in the startup bubble.

Pośród keynote speakerów pojawi się także Gillmor Gang – twórcy jednego z największych podcastów świata IT, a scenę zajmą takie postaci jak Taso DuVal, Peter Sage, Neil Devani, czy Tina Baker. Konferencja będzie również bogata w panele dyskusyjne – pojawią się przedstawiciele takich startupów jak SeedLabs, czy Estimote, a przedstawiciel Brainly będzie mógł odpowiedzieć na serię pytań o rekordową rundę finansowania w historii polskich startupów.

Drugiego dnia konferencji dodatkowo odbędzie się cała ścieżka medialna, poświęcona marketingowi i promocji – pojawią się przedstawiciele m.in The Next Web. Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia.

W tym roku pojawią się również takie nowości jak:

  • Spotkania face-to-face z inwestorami
  • Media Corner, gdzie spotkacie przedstawicieli m.in. tych mediów
  • Alejka Startupowa, dająca młodym przedsiębiorcom możliwość pokazania swojego produktu
  • Ogłoszenie zwycięzcy UberPITCH
  • Panel poświęcony kobietom w startupach
  • Gala Aulery, podczas której wyłonione zostaną najbardziej wyjątkowe wydarzenia
  • Afterparty organizowane wraz z Google Campus Warsaw i ich wydarzeniem – Campus Summer Party!

Całość odbędzie się w najbardziej unikatowym, industrialnym miejscu, jakie do tej pory widzieli uczestnicy Bitspiration: Zajezdni MZA na warszawskim Żoliborzu!

Jako event skupiający się na społeczności, która go tworzy, w tym roku Bitspiration jest otwarte dla studentów, a liczni przedstawiciele społeczności startupowych z całej Europy Centralno-Wschodniej już potwierdzili swój udział. Jednocześnie Bitspiration ma szanse stać się jednym z eventów najmocniej wspierających przedsiębiorcze kobiety. A to dopiero początek!

_09A3821

Organizatorzy wydarzenia szykują jeszcze więcej niespodzianek, a o nowościach dowiedzieć się można ze strony wydarzenia

Facebooka: http://facebook.com/bitspiration/

I Twittera: https://twitter.com/bitspiration

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.