Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych

O tym, że pieniądze leżą nie tylko na ulicy, polskie organizacje pozarządowe wiedzą bardzo dobrze. Świadczy o tym chociażby coraz większa popularność crowdfundingu, czy liczba pozyskiwanych z sukcesem grantów zagranicznych. Teraz mamy okazję porównać nasze doświadczenia z krajami grupy V4.

 

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed NGO, niezależnie od kraju, w którym działają, jest pozyskiwanie środków na działania i realizację celów. Przeprowadziliście udaną akcję zbiórki środków na wasze działania, wypracowaliście metody na pozyskiwanie funduszy, które sprawdziły się w praktyce? Zapraszamy do podzielenia się doświadczeniami i wzięcia udziału w tworzeniu podręcznika, który posłuży organizacjom pozarządowych z Polski, Ukrainy, Węgier, Czech i Słowacji!

W projekcie ’Alternative fundraising techniques in practice’, organizowanym w ramach International Visegrad Fund przez węgierską organizację Civil House wraz z partnerami z krajów V4 poszukujemy dobrych praktyk finansowania organizacji pozarządowych.

Jeśli chcecie otrzymać publikację – zbiór pomysłów na efektywne akcje fundraisingowe, zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie. Jej wypełnienie zajmie kilka minut, będzie zaś nieocenionym źródłem wiedzy.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1Tx5eb2DjoU2XuVuWP4DLXuZgNPNcb-fymAhUw7VI6Y4/viewform

 

Z góry dziękujemy za pomoc!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.