Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Zarejestruj się na bezpłatną konferencję o UX – polecamy!

Ruszyły zapisy na WUDKRK – bezpłatną konferencję o User Experience, organizowaną z okazji Światowego Dnia Użyteczności. 

W Krakowie Światowy Dzień Użyteczności obchodzony będzie 28 listopada. Program konferencji jest różnorodny, nie zabraknie w nim zarówno nowych technologii, świeżych trendów projektowych jak i innowacji społecznych. Aby zdobyć bilet wystarczy wejść na stronę www.wudkrakow.pl i uzupełnić krótki formularz rejestracyjny. Chętni mają czas do piątku, 13 listopada. 250 biletów trafi do osób, które na zadane pytania odpowiedzą w sposób najbardziej kreatywny.

– W tym roku zrezygnowaliśmy z dystrybucji biletów w stylu: „Kto pierwszy, ten lepszy”, tym razem przyświeca nam podejście jakościowe – tłumaczy Michał Madura, jeden z organizatorów. – Wiemy, że może być to czasochłonne, ale zależy nam aby WUDKRK był wydarzeniem efektywnym dla wszystkich – prelegentów, organizatorów i uczestników.

WUDKRK 2015 po raz pierwszy potrwa dwa dni. Sobotnią konferencję poprzedzi, organizowany w piątkowy wieczór, hackaton (zapisy na to wydarzenie zamknięto w czwartek). Wszystko po to, aby zintegrować krakowskie środowisko User Experience.

WUDKRK jest imprezą, na którą czeka się cały rok. Chcemy aby była platformą ułatwiającą nie tylko wymianę wiedzy, ale też pozwalającą na wzajemne inspirowanie się. Mamy nadzieję, że te cechy widoczne są w line-upie.  – zachęca Madura.

Kompletny program wydarzenia dostępny jest na stronie http://wudkrakow.pl. Między innymi będzie można usłyszeć o wpływie projektantów na życie małych społeczności, wykorzystaniu beaconów w User Experience oraz projektowaniu serwisów i rozwiązań dla sektora publicznego. Nie zabraknie też innowacyjnych technologii, takich jak Wirtualna Rzeczywistość i nieszablonowych rozwiązań – projektowych oraz badawczych. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w 2 warsztatach: Innovation Jam prowadzonych przez Dianę Sarlińską lub zajęciach ze zdalnych testów użyteczności z Bartoszem Mozyrko.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 13 listopada. Wystarczy wejść na stronę http://wudkrakow.pl i uzupełnić formularz. Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą 250 osób, które otrzymają darmowe bilety na konferencję.

Przydatne linki:

FB: https://www.facebook.com/WudKrakow/

TT: https://twitter.com/wudkrk

WUD’14: https://www.youtube.com/watch?v=9VyQaXzRcCA

Gorąco polecamy Wam to wydarzenie. Wszystko wskazuje na to, że też tam będziemy, zatem – do zobaczenia!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.