Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Wejdź do gry o karmę! Od teraz każdy może pomóc!

Właśnie rusza najbardziej innowacyjny projekt pomocy dla porzuconych zwierząt – #ZalogujSieDoPomagania! Krakowska Fundacja Sarigato daje możliwość wspierania schronisk przez internetową jak i fizyczną zbiórkę karmy. Każdy może wziąć udział w projekcie, a jedna zalogowana osoba to już 1 posiłek dla Psiaków!

Fundacja Sarigato, twórcy akcji Karmimy Psiaki, rozpoczynają ogólnopolski projekt pomocy bezdomnym czworonogom – #ZalogujSieDoPomagania. Takiej inicjatywy  w Polsce jeszcze nie było! Dzięki pomysłowi fundacji każdy może wesprzeć potrzebujące zwierzaki i zaangażować się w działania. Jak? Organizatorzy dają dostępne dla wszystkich narzędzie do przeprowadzenia zbiórek karmy online oraz w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy wejść na stronę  karmimypsiaki.pl/zalogujsiedopomagania, stworzyć swoją grupę, dodać członków i można zacząć działać! Uczestnicy projektu na stronie akcji znajdą wszystkie niezbędne informacje, mogą również liczyć na pomoc ze strony organizatorów.

1-2

Twórcy #ZalogujSieDoPomagania wierzą, że ludzie mają moc do pomagania, tylko czasami nie wiedzą jak to zrobić. Właśnie dlatego powstają poMOCne grupy, które będą wspierać wybrane schroniska, motywując się nawzajem do działania. Już na starcie Partner Strategiczny akcji Karmimy Psiaki – Eukanuba gwarantuje prawie 3 t karmy dla porzuconych zwierzaków. Dodatkowo, za każdą zalogowaną osobę sponsor przekaże jeden posiłek dla Psiaka, a aby „mnożyć dobro” fundacja jeszcze podwoi wszystkie kupione posiłki. Później tylko od zaangażowania uczestników będzie zależeć, ile pełnych misek dostaną bezdomne zwierzaki ze schronisk w całej Polsce.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.