Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Współpraca z wolontariuszami – zapraszamy na webinarium!

21 grudnia (środa) o godz. 18.00 zapraszamy na webinarium pt. „Wolontariat – tworzenie oferty i współpraca z wolontariuszami”. Spotkanie jest częścią miesiąca tematycznego „Moc wolontariatu”, organizowanego przez społeczność LABiB i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Jak przygotować organizację do współpracy z wolontariuszami? Gdzie szukać osób chętnych do wolontariackiej współpracy i jak przeprowadzić nabór wolontariuszy? Jak wspierać i motywować wolontariuszy? Między innymi na te pytanie odpowiemy podczas webinarium. Poznamy również sprawdzone pomysły na działania realizowane z wolontariuszami, m.in. Oświęcimski Festiwal Gier, Noc Maturzystów czy Nocny Maraton Wiedzy.

O współpracy z wolontariuszami opowie :

Katarzyna Heród – bibliotekarka, trenerka edukacji medialnej, członkini i ambasadorka liderskiej sieci dla bibliotekarzy LABiB. Od ponad czterech lat zawodowo związana z oświęcimską Biblioteką Galeria Książki, w której tworzy i koordynuje projekty dla różnych grup odbiorców – głównie dla dzieci i młodzieży. Od dwóch lat związana z Fundacją Machina Fotografika – jako dyrektorka oddziału w Oświęcimiu, animuje projekty artystyczno – rozwojowe dla kobiet oraz na rzecz rozwoju organizacji pozarządowych.

Webinarium poprowadzi:

Agata Warywoda – bibliotekarka, edukatorka, członkini i ambasadorka sieci dla bibliotekarzy LABiB. Współautorka bloga Present Simple – prosto o komunikacji i promocji. Pracuje w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, gdzie zajmuje się promocją oraz przygotowywaniem projektów skierowanych do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować klikając w ten link:

http://bit.ly/współpracazwolontariuszami

Po zarejestrowaniu się, na wskazany adres mailowy zostanie wysłany mail z dostępem do webinarium.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami organizacyjnymi i technicznymi oraz z zaktualizowanymi informacjami prawnymi dotyczącymi udziału w webinariach organizowanych przez FRSI.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.