Wspieramy dobre pomysły

0

Now! Go Online i Wspieram.to łączą siły! Od dzisiaj jesteśmy partnerem serwisu do spraw ciekawych projektów związanych z 3 sektorem. Od dłuższego czasu obserwujemy ten portal i ciekawe projekty, które na nim powstają. Z dużą satysfakcją obserwujemy coraz więcej „społecznych” akcji i to, że coraz więcej organizacji pozarządowych bierze los we własne ręce i pokazuje światu dlaczego warto właśnie ich wspierać. Chcemy mówić o dobrych praktykach i ciekawych pomysłach, a przy okazji poznawać nowych ludzi, którzy chcą zmieniać świat:) Zbierających będziemy wspierać medialnie, ale także w miarę możliwości –chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Od dzisiaj jesteśmy patronami kilku zbiórek, o których wkrótce napiszemy Wam więcej, ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z nimi:

Seniorzy nie pękają – gruzińskie wyzwanie

Bystrzaki – aktywne dzieciaki z domu dziecka w Krośnie

PandaLajka – aplikacja dla 3 sektora

Książeczka dla dzieci – co masz w środku 

Movie guide dog 

 

Nasi partnerzy   Wspieram.to

Share.

About Author

Anna Jadwiga Orzech

Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych - Dobra Strona Internetu. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze kilka lat temu zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne. W wolnych chwilach pisuje bloga internetwsluzbie.pl na temat dobrego oblicza Internetu. Z wykształcenia i zamiłowania filozofka i socjolożka.

Leave A Reply