Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
World Usabilty Day w Krakowie. My będziemy! Rejestracja wystartowała!

UX, projektowanie, WUD? Słyszysz i chcesz wiedzieć więcej? W takim razie nie zapomnij wpaść na tegoroczną edycję konferencji z cyklu World Usabilty Day, która odbędzie się 4 i 5 listopada w Krakowie. My tam będziemy!

WUDKRK to lokalna odsłona międzynarodowej konferencji organizowanej w ramach Światowego Dnia Użyteczności. Tematyka spotkań ustalana jest odgórnie i zmienia się co roku. Tym razem organizatorzy chcą zwrócić uwagę na społeczne konsekwencje projektowania. Nie inaczej będzie w Krakowie.

Tegoroczny temat związany jest ze zrównoważonym designem. Dla nas, jako organizatorów, pojęcie to równoznaczne jest z odpowiedzialnością i systemowym myśleniem. Gdybym miał opisać #wudkrk’16 za pomocą obrazka, to pewnie narysowałbym naczynia połączone – mówi Michał Madura.

Kontynuując zeszłoroczne podejście, organizatorzy postawili na merytorykę prezentacji oraz większą ilość zajęć praktycznych. W piątek, 4-go listopada w Hub:raum Kraków odbędą się warsztaty dla początkujących. Będzie można poznać podstawy prototypowania, nauczyć się sortowania kart lub zagrać w Innowation Games.

Sobota to całodniowa konferencja, na której zobaczyć będzie można 12 prezentacji oraz wziąć udział w 4 warsztatach, dedykowanych bardziej zaawansowanym projektantom i badaczom. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie internetowej wydarzenia (http://wudkrakow.pl). Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą 250 osób, które otrzymają darmowe bilety na konferencję.

Spotkajmy się w Krakowie!

Przydatne linki:

FB: https://www.facebook.com/WudKrakow/

TT: https://twitter.com/wudkrk

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.