Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
UX pomaga zmieniać świat na lepsze – zapraszamy na UX Poland

Zapraszamy Was na wydarzenie, którego jesteśmy partnerem. Dlaczego warto się tam pojawić? Przeczytajcie!

Między innymi dzięki właściwemu wykorzystaniu projektowania doświadczeń Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała w 2016 roku ponad 72 696 501,53 zł. Fundacja została też partnerem merytorycznym konferencji UX Poland 2016.   

– Dlaczego WOŚP zdecydowała się na partnerstwo merytoryczne z konferencją UX Poland? 

UX Poland to konferencja, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a dodatkowo tegoroczna idea spotkania, “Odpowiedzialność w projektowaniu”, jest nam bardzo bliska. Cieszymy się, że możemy być partnerem takiego prestiżowego wydarzenia o międzynarodowej skali. – mówi Karolina Rojek, specjalistka ds. komunikacji w internecie i webvideo Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

WOŚP korzysta z różnych technologii, środków komunikacji w internecie, najnowszych rozwiązań. Jednak wciąż pamiętamy, że dzięki tym wszystkim technologicznym możliwościom łączymy się z człowiekiem. Naszym zadaniem jest sprawić, by to połączenie było dla obu stron użyteczne, by było radością i wiązało się z dobrymi emocjami. Jesteśmy przekonani, że z UX Poland wyjdziemy, jak co roku, z ogromem inspiracji i pomysłów, które pomogą nam zmieniać świat na lepsze i rozwiną nasze możliwości.

mariola 

– Czy organizacje pozarządowe mogą skorzystać na projektowaniu doświadczeń i wykorzystywaniu innowacji technologicznych? W jaki sposób? 

 

Organizacje pozarządowe przede wszystkim bardzo chcą się rozwijać, chcą tworzyć świetne produkty i łączyć ludzi w szerzeniu dobrej idei. Czasem tylko nie wiedzą od czego zacząć. Na takiej konferencji, jak UX Poland z pewnością znajdą inspiracje, poznają ludzi, którzy będą gotowi podzielić się swoją wiedzą. – mówi Rojek.

Nasze doświadczenia pokazują, że przyglądanie się działaniom użytkowników owocuje wspaniałymi efektami. Dzięki wprowadzaniu zmian, inspirowanych zachowaniem użytkowników i ciągłemu usprawnianiu sposobu przekazywania pieniędzy za pomocą naszej strony wplacam.wosp.org.pl – tylko w tym roku udało nam się zebrać około 4,5 mln złotych!

W trakcie konferencji UX Poland 2016, która odbędzie się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik, między 11 a 14 kwietnia, uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu, przygotowanego we współpracy z WOŚP. 

Spotykamy się 14 kwietnia, od 9:50 – 10:40. Temat wystąpienia: Projektowanie w pomaganiu – jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspólnie z partnerami realizuje projekty online i offline.

Szczegółowe informacje na temat konferencji UX Poland 2016 znajdują się pod adresem www.uxpoland.com 

UX Poland – jedna z największych konferencji branży UX w Europie. Zgodnie z opinią Smashing Magazine również jedna z najbardziej opiniotwórczych na świecie. W 2016 roku ponownie odbędzie się w Warszawie, tym razem 11-14 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.