Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Ciemna Strona UX#2 – UX Machine

Interesujecie się tematyką związaną z UX? A może kręcą Was nowe technologie? Ważne są dla Was relacje społeczne? W takim razie konferencja Ciemna Strona UX#2 – UX Machine, organizowana przez koło naukowe ITberries, będzie strzałem w dziesiątkę!

Kiedy: 16 – 17 kwietnia
Gdzie: Hub:raum Kraków, Przemysłowa 12

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem „nowe technologie w służbie społeczeństwu”. Celem konferencji jest pokazanie, że nowe rozwiązania technologiczne mają ogromny wpływ na rozwój współczesnego świata, oraz że poza biznesem bądź celami komercyjnymi, można je wykorzystać do wyższych celów – takich jak pomoc w budowaniu więzi społecznych, ułatwienie życia osobom wykluczonym, czy wsparcie instytucji w dotarciu do przeciętnego śmiertelnika.
Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli okazję posłuchać prelekcji i wziąć udział w warsztatach. Natomiast drugiego, wszyscy zainteresowani dostaną możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce, podczas Mini Social Hackathonu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Zapisy obowiązują na warsztaty oraz drugi dzień konferencji. Rejestracja na Mini Social Hackathon rusza 4 kwietnia!

Chcecie być na bieżąco z informacjami na temat konferencji?

Zajrzyjcie tutaj:
Ciemna Strona UX#2:
Mini Social Hackathon:

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.