Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Przesyłki od serca – za darmo lub z dużym rabtem

Darowizna, której koszt transportu znacznie przekracza jej wartość – to problem, z którym boryka się wiele organizacji. Właśnie dlatego wystartowały Przesyłki od Serca – pierwszy taki program w Polsce, który łączy organizacje dobroczynne poszukujące transportu darowizn i wyposażenia placówki z Uczynnymi Przewoźnikami, którzy mogą zrealizować transport „przy okazji” lub za symboliczną opłatą. Pomagasz? Korzystaj z pomocy innych!

Przesyłki od Serca to program, który powstał z myślą o tych, którzy pomagają. Organizacje pozarządowe, które otrzymują darowizny od firm lub prywatnych darczyńców często zmagają się z problemem kosztownego transportu podarunku. Właśnie dlatego Clicktrans.pl stworzył platformę Przesyłek od Serca – strefę, która pozwoli organizacjom oszczędzić na transporcie przesyłek. Od tej pory otrzymywanie materialnych darowizn na obszarze Polski i Europy będzie znacznie łatwiejsze. Wystarczy wystawić bezpłatne ogłoszenie o Przesyłce od Serca i wybrać Uczynnego Przewoźnika, który bezpiecznie przewiezie darowizny we wszelkiej formie – od paczek niewielkich rozmiarów, przez meble, sprzęt RTV i AGD aż po przedmioty o dużych, nietypowych rozmiarach.

Do kogo skierowany jest program?

Adresatami Przesyłek od Serca są fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, hospicja, domy społeczne, domy dziecka oraz wszelkie organizacje dobroczynne. Przesyłki od Serca mają stanowić pomoc przy dostarczaniu darowizn oraz realizacji nieodpłatnej działalności statutowej.

Jak skorzystać z Przesyłek od Serca?

Wystarczy zarejestrować się na stronie http://clicktrans.pl/przesylka-od-serca.html i przesłać dokumenty, które pomogą nam zweryfikować Twoją organizację. Następnie zamieść bezpłatne ogłoszenie, w którym opiszesz przesyłkę, a także wyznaczysz jej termin i trasę. Już po chwili otrzymasz korzystne oferty transportu od Uczynnych Przewoźników – sprawdzonych firm transportowych, które i tak jadą już w tym samym kierunku. Ponieważ Przesyłki od Serca są realizowane „przy okazji”, oferty które otrzymasz od Przewoźników pomogą Ci znacznie lub całkowicie zaoszczędzić na transporcie. Co więcej, możesz ściśle określić budżet, którym dysponujesz. Gdy wybierzesz już Uczynnego Przewoźnika, a Twoja przesyłka dotrze na miejsce, pamiętaj o tym, aby się odwdzięczyć – pozostawiając pozytywny komentarz na profilu przewoźnika, pomagasz mu budować dobrą reputację.

Przesylki od serca-1

Więcej informacji o Przesyłkach od Serca: http://clicktrans.pl/przesylka-od-serca.html

a także pod adresem: http://www.info.clicktrans.pl/jak-zlecic-transport-charytatywnie/

Życzymy owocnego pomagania!

Informacja pochodzi od Clicktrans.pl

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.