Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Planuj i działaj! Jak nie dać się pokonać projektom technologicznym – zapraszamy na webinarium

3 grudnia 2014 r. o godzinie 18.00 odbędzie się webinarium pt. „Planuj i działaj – jak nie dać się pokonać projektom technologicznym”. Webinarium, organizowane przez sieć bibliotekarzy LABiB we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, jest jednym z internetowych spotkań poświęconych nowym technologiom i narzędziom. Webinaria są częścią cyfrowego miesiąca z LABIBem „Get IT” – na portalu labib.pl.

Niezależnie od tego, czy robimy stronę dla naszej biblioteki, wdrażamy system zarządzania zadaniami czy uruchamiamy wysyłki biuletynów dla naszych czytelników – każde przedsięwzięcie, które zawiera w sobie pracę z narzędziami technologicznymi niesie ze sobą ryzyko problemów. W trakcie naszego webinarium porozmawiamy o najbardziej powszechnych problemach w takich projektach i sposobach na ich uniknięcie.

PREZENTUJE
Michał Mach – przedsiębiorca, trener, konsultant i projektant oprogramowania. Współzałożyciel projektu CiviCRM (wolne i otwarte oprogramowanie do zarządzania relacjami z otoczeniem w kampaniach społecznych), przewodniczący Rady Fundacji ePaństwo, członek założyciel Stowarzyszenia 61, Stowarzyszenia Bank Drugiej Ręki, Stowarzyszenia Hackerspace Warszawski. Pasjonat otwartości, transparentności, powszechności dostępu do wiedzy i pragmatycznego korzystania z Internetu i technologii informatycznych w przedsięwzięciach społecznych.
PROWADZI
Dorota Kostowska – główna specjalistka ds. szkoleń, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Kliknij w poniższy link do formularza rejestracyjnego – wystarczy wpisać w nim imię, nazwisko i adres mailowy. Zaraz po rejestracji, na wskazany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie udziału w webinarium, w którym znajdziesz przycisk „Dołącz”.

https://frsi.clickwebinar.com/LABiB

Dziel się wiedzą, mnóż pomysły i dołącz do cyfrowego miesiąca Get IT! Czekamy na Was także na labib.pl.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.