Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Najpiękniejsza Redakcja na świecie

Zrelacjonowanie niezliczonej liczby wydarzeń, warsztatów, spotkań a przede wszystkim koncertów jest nie lada wyzwaniem. Temu zadaniu dzielnie stawia czoło ekipa wolontariuszy Pokojowego Patrolu,  projektu Now! Go OnlineDobrej Strony Internetu oraz KręciołyTv. Współpracują ze sobą od wielu lat m.in. na Przystanku Woodstock oraz podczas Finałów WOŚP. Co ich łączy? Oczywiście MIŁOŚĆ – PRZYJAŹŃ – MUZYKA – INTERNET!Do zadań redakcji należy m.in. tworzenie nowinek na strony fundacyjne, zarówno w języku polskim jak i angielskim. To właśnie tam znajdziecie aktualne wiadomości z pola, harmonogramy koncertów, wykładów, warsztatów i wszystkich innych  festiwalowych atrakcji oraz obszerną galerię zdjęć.

Pozytywne i pożyteczne informacje można też znaleźć na różnych internetowych serwisach społecznościowych i treściowych. Na bieżąco, na wszystkich kanałach komunikacji udzielamy najistotniejszych wieści, odpowiadamy na Wasze pytania a także pokazujemy co ciekawego zadziało się w trakcie Woodstocku. Zachęcamy Was do współtworzenia razem z nami unikalnego klimatu Najpiękniejszego Festiwalu Świata, pokażcie nam jak się bawicie i oznaczajcie swoją aktywność hashtagami #woodstock2014 oraz #lovewoodstock.  Znajdźcie nas na:

Również nasz zespół odpowiedzialny jest za odbieranie i przygotowywanie maili, które piszecie do Jurka.  Są one odczytywane w przerwach między koncertami na Dużej Scenie. Jeśli macie ochotę naskrobać parę słów i podzielić się Waszymi wrażeniami, opowiedzieć za co kochacie Woodstock to gorąco zapraszamy i czekamy na wieści od Was.Ważnym elementem pracy redakcji jest monitoring Internetu. Na bieżąco obserwujemy gdzie i w jaki sposób mówi się o Przystanku Woodstock. Dzięki temu możemy analizować naszą pracę oraz jej efektywność. Dzięki naszym partnerom z Brand24 i SentiOne dysponujemy narzędziami, które w znaczny sposób ułatwiają nam pracę. Badamy też reakcje internautów na wszystkie informacje wypuszczone przez nas w świat.

Specjalnie dla Was przygotowywane są wywiady z gwiazdami występującymi podczas festiwalu. Możecie je później oglądać na naszym kanale na YouTube oraz na KręcioleTv, by posłuchać o wrażeniach kapel zarówno formatu światowego, które wystąpiły na największych scenach świata a także tych które dopiero zadebiutują na deskach najpiękniejszej sceny na świecie.

 

(justin, fot. Łukasz Widziszowski)

Ekipa monitoringuEkipa nowinkowa

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.