DSI na Woodstocku – czwartek

0

Przypominamy Wam i warsztatach organizowanych na wzgórzu ASP w namiocie KRĘCIOŁA.TV i DOBRA STRONA INTERNETU.

Chyba wszyscy założymy blogi po warsztatach Adriana Kwiatkowskiego.

„Jak pisać blog?”. Dużo rad, dużo informacji dla wszystkich, którzy nie wiedzą od czego zacząć.

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi i wskazówki!

W jaki sposób i z jakimi narzędziami zacząć swoją przygodę z blogowaniem? Edwin Zasada Wam wszystko wyjaśni, opowie i doradzi! Świetne warsztaty, wielu zasłuchanych woodstockowiczów tylko pokazuje jak bardzo warsztaty na ten temat są potrzebne. Czekamy na więcej!

Pierwsza część zajęć z Tomaszem Solińskim – reżyserem, animatorem kultury i video coachem udała się fantastycznie! Rozmawialiśmy o tym, jak przykuć uwagę widza, jak nakręcić film, który poruszy widzów, jakie sceny nas poruszają… I kto wie, może uda nam się nakręcić krótki film o Przystanku Woodstock, od którego nie będziecie mogli oderwać wzroku? Zapraszamy na drugą część warsztatów jutro o 14:00! :)

(Loki)

Share.

About Author

Weronika Dzido

Od 2010 związana z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariuszka Pokojowego Patrolu – grupy osób, które przez cały rok wspierają działania Fundacji. Instruktorka pierwszej pomocy w programie RUR i w czasie szkoleń organizowanych przez WOŚP. Od 2012 współpracuje z Centrum Prasowym i Redakcją Internetową, w której w czasie Przystanku Woodstock i styczniowych Finałów odpowiedzialna jest za redakcję strony głównej www.wosp.org.pl oraz godne zaprezentowanie partnerów i sponsorów, bez których działania Fundacji byłby niemożliwe. Współpracuje z projektem dla sektora trzeciego – Now! Go Online. Na co dzień zakochana w górach przewodniczka psa poszukiwawczego, próbująca opanować bilokację.

Leave A Reply