Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Kierunek-Wizerunek! Weź udział w nie(konferencji) poświęconej promocji bibliotek

I Ty możesz zostać specjalistą do spraw promocji! Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zaprasza 15 i 16 października 20015 r. na (nie)konferencję „Kierunek – Wizerunek”. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Olivia Business Centre oraz sieć LABiB.

Znajomość zasad marketingu i strategii zarządzania jest kluczowym elementem sukcesu marki. Chociaż wydawać się może, że ciężko w przypadku bibliotek używać tego typu sformułowania, to jednak czym innym jest tworzenie, promowanie i dbanie o jej wizerunek jak nie właśnie budowaniem marki? (Nie)konferencja „Kierunek – Wizerunek” organizowana jest właśnie dla tych wszystkich, którzy chcieliby intensywniej uczestniczyć w kreowaniu wizerunku biblioteki, w której pracują. W programie m.in.: warsztaty Alfabet mediów społecznościowych oraz gra „Kierunek na wizerunek”.

Poznaj potencjał najnowszych strategii i opanuj techniki ich wdrażania. Spotkaj się z branżowymi specjalistami, którzy zainspirują Cię do działań! Dowiedz się co powinieneś wiedzieć tworząc ofertę biblioteki, jak o niej komunikować i jak poruszać się w świecie social mediów. Zdobądź wiedzę, która pomoże stać się Twojej bibliotece liderem wśród innych, konkurencyjnych podmiotów.

(Nie)konferencja „Kierunek – Wizerunek” odbędzie się w dniach 15-16 października 2015 roku w Olivia Business Centre w Gdańsku. Opłata rejestracyjna wynosi 20 zł brutto. Wystarczy pobrać bilet ze strony evenea.pl (zapisy od 14 września do 7 października).

Klikając w odnośniki znajdziesz: program spotkania, opis poszczególnych warsztatów, przedstawienie sylwetek prowadzących, proponowane zakwaterowanie oraz szczegóły dotyczące przejazdu komunikacją miejską.

Więcej informacji na stronie: www.wbp.org.pl

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.