Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Piszesz? Napisz scenariusz! Bezpłatne warsztaty organizuje Fundacja Przestrzeń Filmowa
Fundacja Przestrzeń Filmowa – organizator 6. edycji 48HFP Warszawa – zaprasza do udziału w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach scenariopisarskich z Mariuszem Kuczewskim – reżyserem, scenarzystą.
Zajęcia odbędą się 10-11 września w Narodowym Instytucie Audiowizualnym w Warszawie.
W tym roku z myślą o wszystkich, którzy chcą rozwijać się filmowo i pisarsko, a także podejmą wyzwanie i zrobią film w 48 godzin, warsztaty, które organizujemy przed każdą edycją podzieliliśmy na dwa bloki:
  • pierwszy dzień (godz. 11.00-16.30) – wykład otwarty dla wszystkich, którzy zgłoszą się do organizatora konkursu
  • drugi dzień (godz. 12.00-16.30) zajęcia praktyczne skierowane do zarejestrowanych uczestników warszawskiej edycji 48HFP.
Mariusz Kuczewski twórca scenariusza do filmu „Listy do M. 2” – komedii, którą w kinach obejrzało blisko trzy miliony widzów. Absolwent filozofii i reżyserii. Współpracował z największymi producentami, oraz stacjami telewizyjnymi w Polsce. Członek koła scenarzystów Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Jest autorem seriali telewizyjnych m.in.: „Aż po sufit”, „Piąty stadion”, „Dwoje we troje”. Jako reżyser, zrealizował kilka filmów krótkometrażowych, pełnometrażowy horror: „Silent Lake”, oraz liczne spoty i filmy reklamowe. Obecnie pracuje nad czterema serialami telewizyjnymi, oraz dwoma filmami pełnometrażowymi.
Podczas pierwszego dnia, czyli w sobotę uczestnicy zajęć poznają tajniki sztuki pisania scenariuszy. W niedzielę natomiast, prowadzący skupi się na praktyce. W tym dniu spotka się już tylko z uczestnikami najbliższej edycji 48HFP, aby wprowadzić ich w kanony pisania pod presją czasu. Mamy nadzieję, że zajęcia zachęcą i zmotywują wszystkich do udziału w konkursie, ułatwią pracę w szalony weekend z 48HFP, który odbędzie się już 23-25.09 (www.48hourfilm.com/warsaw).
Jak zapisać się na warsztaty?
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: kontakt@przestrzenfilmowa.org w temat maila wpisując: „warsztat D1”, a w treści: Imię, nazwisko, nr telefonu oraz oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, promocyjnych, handlowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Liczba miejsc ograniczona!
Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie, w swoim imieniu.
PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE M.ST. WARSZAWA ORAZ POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ
Dobra Strona Internetu jest patronem wydarzenia.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.