Dobra Strona Internetu

Internet w działaniach organizacji pozarządowych
Now! Go Online kameralnie

 

Dopytujecie o kolejne spotkanie pod znakiem Now! Go Online i możemy już ogłosić, że na ten rok przygotowaliśmy coś specjalnego. Co miesiąc chcemy spotykać się z przedstawicielami 10 różnych organizacji pozarządowych i w tym gronie rozmawiać na temat nowych mediów w naszych organizacjach. Każde spotkanie będzie prowadzić zaproszony gość-ekspert w danej dziedzinie, na każde spotkanie będzie można zapisywać się na nowo.  Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem Czego NGOsom potrzeba w sieci i planujemy na nie zaprosić kogoś, kto zainspirował nas do tego typu działań. Kto to będzie? Już wkrótce ujawnimy.

Po co Now! Go Online chcemy zorganizować kameralnie? Bo chcemy się lepiej poznać. Na konferencjach i szkoleniach najciekawszymi elementami są przeważnie kuluary i pomysły, które w ich czasie się rodzą. Czemu więc nie zorganizować spotkania, które będzie skupione tylko na tym fragmencie? Podpatrując  blogosferę postanowiliśmy zobaczyć, co z tego wyjdzie. Co miesiąc chcemy rozmawiać na inne tematy i spotykać się z różnymi organizacjami – małymi, dużymi, początkującymi, zaawansowanymi – wszyscy możemy uczyć się od siebie nawzajem. 

Pierwsze spotkanie będzie bardzo ogólne i bardzo testowe. Chcemy wiedzieć, czego nam – organizacjom pozarządowym potrzeba w sieci – może uda nam się od razu rozwiązać jakieś problemy, może wymyślimy o czym rozmawiać podczas kolejnych spotkań.

Co trzeba zrobić? Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie poniżej, a w nim opisać siebie, swoją organizację i tematy, które są dla Was ważne. Spośród zgłoszeń – postaramy się wybrać jak najbardziej różnorodne organizacje.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.