KONKURS! Wygraj wejściówkę na warsztaty UX Poland

0

Mamy dla Was weekendowy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na warsztat Jasona Ulaszka z UX for Good się w ramach konferencji UX Poland. 

Temat warsztatu: ”Redesigning the Refugee System for Greater Activist Engagement”

Warsztaty odbędą się 11 kwietnia (poniedziałek). UWAGA! Warsztaty odbywają się w języku angielskim. Wiemy, że to dla Was żaden kłopot, jednak, jeśli jest ktoś, kto bardzo chce pójść na warsztaty, ale obawia się ze względu na język – nie ma czego się bać! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Więcej szczegółów w poniższej grafice i pod linkiem:

Screen Shot 2016-04-09 at 12.41.12

 

Jak zdobyć bilety?

Napiszcie na Twitterze, że chcecie wziąć udział w tych warsztatach. To wystarczy :) Aby wiadomość do nas trafiła i wzięła udział w konkursie, użyjcie hasztagów #nonprofitpl #uxpoland i #uxforgood (wszystkich trzech).

To wystarczy :)

Wyniki w niedzielę na DSI. Bądźcie czujni.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o programie konferencji, zapraszamy tu: uxpoland.com/programme

Bilety na całość jeszcze są dostępne.

 

 

Share.

About Author

Karolina Rojek

Pracuję w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zajmuję się działaniami wideo (produkcja, vlog Jurka Owsiaka, promocja) i transmisjami live (Finał WOŚP, Przystanek Woodstock, konferencje prasowe). W SiemaShopie - internetowym sklepie Fundacji - kieruję e-marketingiem. Od 2007 r. związana z działaniami internetowymi WOŚP. Wraz zespołem laureatka PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji”.

Leave A Reply