TechKluby dla sztabów WOŚP

0

 

Od dawna chodziło nam po głowie, żeby zorganizować serię spotkań dla sztabów, w czasie których mogłyby się one wymienić się doświadczeniami, a my przy okazji moglibyśmy opowiedzieć o naszych działaniach i doradzić, w jaki sposób lepiej działać na przykład w Internecie. I udało się! W tym roku razem z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i programem Nowe Technologie Lokalnie mamy dla Was wyjątkową propozycję. W kilkunastu miastach w Polsce odbędą się TechKluby – spotkania poświęcone Internetowi i nowym technologiom, a także możliwości wykorzystywania ich przez sztaby. Grudniowe spotkania obfitować będą w tematy związane m.in. z: mailingami, organizacją wydarzeń, social media, autoprezentacji z wykorzystaniem technologii, czy wolontariatu. Na części spotkań pojawią się także Mobilni Doradcy – specjaliści bezpłatnie wspierający organizacje pozarządowe, a w tym przypadku także nasze Sztaby w korzystaniu z nowych technologii. Oferować oni będą organizacje profesjonalne doradztwo oraz pomoc w rozwoju organizacji pozarządowej w obszarze skutecznego wykorzystania nowych technologii.

Te spotkania organizujemy z myślą o sztabach 23. Finału WOŚP i wolontariuszach, którzy je wspierają, więc serdecznie Was i Wasze sztaby na nie zapraszamy. Na spotkaniach poznacie też ekipę, która pomaga nam przy organizacji konferencji Now! Go Online, a także na co dzień współpracuje z Biurem Prasowym WOŚP. 

 
Wrocław – spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 – zapisy http://techklubwroclaw312.evenea.pl/
Poznań – spotkanie 3 grudnia, godz 19.00 – zapisy  http://techklubpoznan9.evenea.pl/
Olsztyn – spotkanie 3 grudnia, godz. 18.00 – zapisy http://techklubolsztyn9.evenea.pl/
Biała Podlaska – spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 – zapisy wkrótce
Rzeszów – spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 –  zapisy wkrótce
Gdynia – spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 – zapisy http://techklubgdynia9.evenea.pl
Kraków – spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 – zapisy http://techklubkrakow9.evenea.pl/
Łódź – spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 – zapisy http://techklublodz6.evenea.pl/
Suwałki, spotkanie 3 grudnia, godz. 17.00 – zapisy http://techklubsuwalki6.evenea.pl/
Białystok, spotkanie 3 grudnia, godz. 18.00 – zapisy http://techklubbialystok6.evenea.pl/
Lublin, spotkanie 3 grudnia, godz. 18.00 – zapisy  http://techklublublin6.evenea.pl/
Gliwice – spotkanie 4 grudnia, godz. 17  zapisy http://techklubgliwice4.evenea.pl/
Szczecin – spotkanie 11 grudnia, godz. 17.00 –  zapisy wkrótce
Kielce-  spotkanie 17 grudnia,  zapisy wkrótce

 

TechKluby są częścią programu Nowe Technologie Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Share.

About Author

Anna Jadwiga Orzech

Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych - Dobra Strona Internetu. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze kilka lat temu zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne. W wolnych chwilach pisuje bloga internetwsluzbie.pl na temat dobrego oblicza Internetu. Z wykształcenia i zamiłowania filozofka i socjolożka.

Leave A Reply