Ruszyła rejestracja na konferencję Sektor 3.0

0

Sektor 3.0

Rozpoczęła się rejestracja na konferencję Sektor 3.0 organizowaną przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności I Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-22 maja.

Konferencja tworzona jest z myślą o organizacjach pozarządowych. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie tematyka mobilności. Poruszane będą zagadnienia związane z wykorzystaniem smartfonów, pracą w chmurze oraz organizacją wirtualnego biura.

Pierwszy dzień, odbywać się będzie w Centrum Nauki Kopernik gdzie dla uczestników przygotowane będą prelekcje, 24 warsztaty i 8 debat tematycznych.  W przerwie będzie można również odwiedzić  kilkanaście stoisk targowych.

Drugiego dnia, konferencja przeniesie się do siedzib kilku organizacji oraz firm (m. in. Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, FRSI, WOŚP, Intel, Microsoft, Orange) gdzie odbędą się kolejne warsztaty.

Na Sektorze 3.0, WOŚP będzie reprezentowana przez trzech prelegentów: Anna Orzech opowie o aplikacjach do zarządzania projektami, Karolina Rojek poprowadzi warsztat pod tytułem „Ciekawy film nakręcony komórką, a Krzysztof Dobies, w siedzibie Fundacji WOŚP będzie mówić o narzędziach do organizowania wydarzeń.

Limit miejsc pierwszego dnia konferencji wynosi 350 osób. Warto więc się pospieszyć. Link do strony rejestracyjnej znajdziecie tutaj.

Więcej informacji na temat konferencji i tematyki na niej poruszanej można znajdziecie tutaj.

Share.

About Author

Jan Wroński

Specjalizuje się w marketingu internetowym, a przede wszystkim w tworzeniu i optymalizacji reklam na Facebooku i w Google Adwords. Swoją przygodę z reklamą w internecie rozpoczął pracując w Fundacji WOŚP oraz w Fundacji Maraton Warszawski. Interesuje się nowymi technologiami i analizą skuteczności działań w internecie.

Leave A Reply