aprzypinka.pl – inicjatywa łącząca ludzi bez focha

0

Pamiętacie akcję, którą Jurek Owsiak i Bazyl Lia zawiązali podczas zeszłorocznej edycji Blog Forum Gdańsk? Chodziło o to, by pokazać, że nie mamy focha i jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata! Od tego czasu 868 osób powiedziało już “Nie mam focha”

Zapraszamy Was do dołączenia do akcji  – wystarczy, że wyślecie swoje zdjęcie z dopiskiem “Nie mam focha”, a my umieścimy je na aprzypinka.pl. A już niedługo rozpoczniemy zapisy dla ludzi z aprzypinka, którzy w dniu Finału będą chcieli wejść do studia TVP i być z nami podczas pierwszego wejścia antenowego. 

Napiszcie tu: kreciola@kreciola.tv – czekamy!

Strona www: http://aprzypinka.pl/

Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/aprzypinka?fref=ts

Share.

About Author

Karolina Rojek

Pracuję w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zajmuję się działaniami wideo (produkcja, vlog Jurka Owsiaka, promocja) i transmisjami live (Finał WOŚP, Przystanek Woodstock, konferencje prasowe). W SiemaShopie - internetowym sklepie Fundacji - kieruję e-marketingiem. Od 2007 r. związana z działaniami internetowymi WOŚP. Wraz zespołem laureatka PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji”.

Leave A Reply